Andere informatie en diensten van de overheid: www.belgium.be

Alle perscontacten

FOD Werkgelegenheid, Arbeid en Sociaal Overleg

Ernest Blerotstraat 1
1070 Brussel
02 233 41 11
www.emploi.belgique.be
Contact

Anne-Cécile Wagner

Attachée Direction de la communication
Ernest Blerotstraat 1
1070 Brussel
02 233 42 61
0494 69 32 01
anne-cecile.wagner@emploi.belgique.be

Fonds voor Arbeidsongevallen

Troonstraat 100
1050 Brussel
02 506 84 11
02 506 84 1
http://www.faofat.fgov.be/
Contact

Pauline Janssens

Communicatieverantwoordelijke
Troonstraat 100
1050 Brussel
02 506 26 86
pauline.janssens@faofat.fgov.be

Fonds voor Arbeidsongevallen

Troonstraat 100
1050 Brussel
02 506 84 11
02 506 84 1
http://www.faofat.fgov.be/
Contact

Nele Vanderwegen

Communicatieverantwoordelijke
Troonstraat 100
1050 Brussel
nele.vanderwegen@faofat.fgov.be

Hoge Gezondheidsraad

Victor Hortaplein 40/10
1060 Brussel
+32 2 524 97 97
http://www.hgr-css.be

HVW - Hulpkas voor Werkloosheidsuitkeringen

Alpha Tower
Brabantstraat 62
1210 Brussel
+32 2 209 13 00
+32 2 209 13 97
http://www.hvw.fgov.be
Contact

Inge Huyge

Verantwoordelijke Communicatie
+32 2 209 13 75
inge.huyge@hvw-capac.fgov.be

Instituut voor de gelijkheid van vrouwen en mannen

Ernest Blerotstraat 1
1070 Brussel
+ 32 2 233 42 65
http://igvm-iefh.belgium.be
Contact

Instituut voor de gelijkheid van vrouwen en mannen

Ernest Blerotstraat 1
1070 Brussel
+ 32 2 233 42 65
http://igvm-iefh.belgium.be

Instituut voor de gelijkheid van vrouwen en mannen

Ernest Blerotstraat 1
1070 Brussel
+ 32 2 233 42 65
http://igvm-iefh.belgium.be
Contact

Liesbet Vanhollebeke

Communicatiedeskundige
+32 233 41 75
+32 2 233 40 32
liesbet.vanhollebeke@igvm.belgie.be

Belgisch Instituut voor Ruimte-Aëronomie

Ringlaan 3
1180 Brussel
+32 2 373 04 04
+32 2 374 84 23
http://www.aeronomie.be
Contact

Tim Somers

Wetenschapscommunicatie NL
Ringlaan 3
1180 Brussel
+32 2 373 67 35
+32 2 373 04 52
tim.somers@aeronomie.be

Instituut voor Veteranen - NIOOO

Regentlaan 45/46
1000 Brussel
+32 2 227 63 00
+32 2 227 63 31
http://www.warveterans.be